Finn and the Swirly Spin

Tym razem NetEnt zaprasza swoich odbiorców do odwiedzenia magicznego i malowniczego świata magii. Finn and the Swirly Spin, to niezwykle ciekawa pozycja, z którą powinien zapoznać się każdy, kogo znużyły standardowe sloty. Gra zapewnia zabawę na wiele godzin przy mocno zmienionych zasadach rozgrywki. Dodatkowo posiada przepiękną kolorową grafikę, która będzie cały czas cieszyć oko swojego odbiorcy.

Finn and the Swirly Spin to produkcja z najwyższej półki, jeśli chodzi o jakość wykonania. Twórcy zdecydowali się na dopracowanie każdego szczegółu, aby klimat magicznego świata wręcz wypływał z tej przyjemnej gry. Całości dopełnia przyjemna przygrywka na flecie rodem z filmów przygodowych. W końcu główny bohater – Finn gra na flecie, aby spiralny automat przesuwał symbole i otworzył swój skarbiec. Finn and the Swirly Spin to z pewnością gra dla każdego fana slotów. Twórcy zaimplementowali do rozgrywki tak dużo nowości, że każdy odnajdzie w niej wiele godzin najwyższej jakości zabawy.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs i mechanika

finn and the swirly spin

Na pierwszy rzut oka Finn and the Swirly Spin to automat z pięcioma bębnami, na których wyświetla się po 5 symboli. Wszystko trochę wywraca się do góry nogami, jeśli dodamy do tego, że jeżeli uda się trafić w zwycięską kombinację (symbole łączą się w pionie i poziomie i liczbie 3-5), to znaki znikają, a w ich miejsce po spirali przesuwają się kolejne. W ten sposób może się okazać, że za jednym trafieniem w Finn and the Swirly Spin, następują kolejne.

Interfejs zaprezentowany w produkcji nie różni się niczym od tego, co NetEnt dodaje do większości swoich gier w ostatnich latach. Udostępniono dwie możliwości manipulowania wysokością zakładu – ustawienie wartości pojedynczej monety i poziomu zakładu (1-10). Oprócz tego zawsze można zaprogramować automat na 1000 obrotów z pięcioma kryteriami, kiedy gra się zatrzyma. Finn and the Swirly Spin posiada także przycisk MAX BET, dzięki któremu można jednym kliknięciem uruchomić pojedynczy obrót z maksymalnymi ustawieniami.

Grafika

Warstwa wizualna produkcji to najwyższa jakość. Przepiękne kolory magicznego świata z wszechogarniającą jasnością, nasyconą zielenią i bezchmurnym niebem sprawiają, że można się na nie patrzeć godzinami bez uczucia znużenia. Animacje są bardzo ładne i płynne. Na ekranie gry Finn and the Swirly Spin dzieje się tak dużo, że przez cały czas można podziwiać bardzo ładne i kolorowe efekty specjalne pojawiające się na bębnach.

Finn and the Swirly Spin Symbole

W grze występuje 6 podstawowych symboli, które łączą się w standardowe wygrywające kombinacje: drewniany listek, drewniane serce, koniczyna, podkowa, złoty żołądź, rubin. Dodatkowo Finn and the Swirly Spin posiada trzy symbole specjalne: klucz, gwiazdka – Wild, złota moneta z W – lepki Wild.

Funkcje Specjalne

Twórcy dodali do swojej produkcji całą masę dodatkowej zawartości. W grze praktycznie cały czas coś się dzieje, dzięki czemu trudno znudzić się tą produkcją.

  • Klucz do magicznego świata darmowych spinów – pojawia się zawsze na początku spirali i jeżeli uda się trafić kombinacje wygrywające następujące po sobie po jednym pociągnięciu, przesuwa się do centrum. Jeśli uda się dotrzeć do końca, uruchamia się runda z darmowymi spinami, która może przybrać 4 formy. W zależności od liczby zgromadzonych kluczy odblokowują się kolejne, coraz bardziej lukratywne etapy.
  • Wild – gwiazdka zastępuje każdy występujący w maszynie Finn and the Swirly Spin symbol z wyjątkiem klucza. Kiedy na ekranie pojawi się gwiazdka, można być pewnym, że trafi się kilka ciekawych kombinacji.
  • Lepki Wild – symbol pojawia się w jednym z trybów darmowych spinów i różni się od standardowego symbolu Wild tym, że nie znika od razu, lecz pozostaje na ekranie automatu Finn and the Swirly Spin.

Dodatkowo w grze można natrafić na cztery losowe wydarzenia:

  • Starfall Wilds,
  • Dragon destroy,
  • Irish luck,
  • Magic Transform.

Każde wydarzenia sprawia, że szanse na trafienie wysokiej kombinacji zwiększają się bardzo mocno. Gracz nigdy nie wie, kiedy Finn and the Swirly Spin nagrodzi go czymś ciekawym i cały czas bawi się w poczuciu, że coś go zaraz zaskoczy.