Dwarf Mine

Dwarf Mine to jedna z najnowszych produkcji studia Yggdrasil. Tym razem twórcy przenoszą gracza do kopalni, w których władają krasnoludy – niezwykle pracowite osoby, które specjalizują się w rozwijaniu kopalni i wydobywaniu różnych skarbów. Gra jest tak samo niezwykła, jak jej tematyka. Już od pierwszego wejścia widać, że ma się do czynienia z niestandardowym automatem z wieloma oryginalnymi rozwiązaniami.

Produkcja wygląda bardzo ładnie i jest utrzymana w klimacie animacji fantasy. Wszystkie grafiki prezentują się bardzo ładnie, a sama rozgrywka przebiega bardzo płynnie i przyjemnie. Dzięki rozmaitym oryginalnym rozwiązaniom, Dwarf Mine cały czas raczy swojego odbiorcę czymś nowym. Podczas rozgrywki szyb kopalni przesuwa się coraz niżej, umożliwiając graczom coraz lepsze wygrane.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Dwarf Mine Mechanika i interfejs

Dwarf Mine to niestandardowy automat o formacie 4×5 i 1024 liniach wygrywających, który może się powiększyć o 3 rzędy symboli, dając 16807 Dwarf Minemożliwościtrafienia wygrywającej kombinacji.

Interfejs został całkowicie dopasowany do motywu graficznego, sprawiając, że łączy się z tłem w spójną całość. Gracz może tylko w jeden sposób ustawiać wartość zakładu – poprzez zdecydowanie o wartości pojedynczej monety, których 25 jest obstawianych na jedno uruchomienie automatu. Klikając w przycisk MAX BET, zostaje odpalony pojedynczy obrót z maksymalną kwotą zakładu, która umożliwia zdobycie głównej nagrody. Standardowo można także uruchomić automatyczną rozgrywkę z wybraną liczbą obrotów. Po lewej stronie umieszczono skrzynki na kamienie szlachetne, które zdobywa się w miarę postępu w grze.

Grafika

Wizualnie Dwarf Mine prezentuje się bardzo dobrze. Rysunki zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Cały automat został umieszczony w szybie kopalni, a tłem są przesuwające się różnokolorowe warstwy geologiczne. Symbole prezentują się bardzo ładnie i zostały wykonane w oryginalnej stylistyce. Dwarf Mine posiada także bardzo ładne animacje głównej postaci, która nieustannie się porusza, a także samego automatu i efektów towarzyszących trafieniu kombinacji wygrywającej.

Symbole

Symbolami w Dwarf Mine są główne znaki znane z gier karcianych, które reprezentują symbole o najniższej wartości: trefl, pik, karo i kier. Lepiej płatne symbole to przedmioty używane przez górników w kopalniach: łopata, lampa, kilof i kask. Najlepiej płatnymi symbolami są przedmioty wydobywane w kopalni – kamienie szlachetne: zielony, żółty, niebieski i czerwony. W grze można również spotkać kilka specjalnych symboli, które zapewniają różne dodatkowe funkcje urozmaicające rozgrywkę: wiertło i specjalne kolorowe kamienie, które zbiera się do skrzynek.

Dwarf Mine Funkcje specjalne

Jak przystało na automat o niestandardowym wyglądzie, Dwarf Mine posiada kilka ciekawych funkcji, które mocno urozmaicają rozgrywkę i łączą wszystko w jedną spójną całość. Rundy bonusowe zostały idealnie dopasowane do głównej tematyki gry, sprawiając, że staje się ona jeszcze bardziej atrakcyjna.

  • Bonus symbol – specjalna ikona, która przedstawia wiertło, ma dwie ciekawe funkcje.
  • Rozszerzanie bębnów następuje przy każdym trafieniu na wiertło na automacie. Rozszerzenie może zostać użyte trzykrotnie, rozszerzając grę do rozmiaru 7×5.
  • Darmowe obroty otrzymuje się przy trafieniu trzech wierteł na raz. Automatycznie uruchamia się runda bonusowa z darmowymi obrotami na maksymalnie rozszerzonych bębnach mających po 7 symboli, dzięki czemu znacząco zwiększa się prawdopodobieństwo trafienia wygrywającej kombinacji, ponieważ liczba linii wygrywających w Dwarf Mine zwiększa się około 16 razy.
  • Zbieranie kamieni szlachetnych – kamienie szlachetne nadają sens pracy górnikom w Dwarf Mine. Dzięki nim można uruchamiać specjalną rundę z darmowymi obrotami. Kamienie szlachetne do zbierania występują wyłącznie na rozszerzanych rzędach automatu, co sprawia, że są niezwykle rzadkie.Jeślikomuś uda się zgromadzić w skrzynce pięć kamieni jednego koloru, uruchomiona zostaje specjalna runda z darmowymi spinami.

Podsumowanie

Dwarf Mine to bardzo ciekawa pozycja od firmy Yggdrasil, która zapewnia rozgrywkę najwyższej jakości, jednocześnie dostarczając oryginalnych rozwiązań. Z jednej strony to bardzo prosty automat, w którym można regulować zabawę tylko na jeden sposób, z drugiej zapewnia rozmaite ciekawe rozwiązania, które nie zostały zastosowane w żadnej innego produkcji.