Dragons Inferno

Dragons Inferno to slot, który idealnie wpasowuje się w tematykę gier komputerowych. WMS Gaming stworzyło produkcję o smokach, magii i rycerzach. Jeśli ktoś lubi filmy fantasy lub gry RPG, odnajdzie się tutaj od pierwszej chwili. W końcu każdy gracz pragnie kiedyś pokonać mitycznego jaszczura ziejącego ogniem.

Automat Dragons Inferno na pierwszy rzut oka prezentuje się standardowo, ale twórcom udało się zaimplementować do ich gry kilka ciekawych i oryginalnych rozwiązań, które z pewnością urozmaicą zabawę i sprawią, że będzie przyjemniejsza na długie godziny.

Widać, że produkcja ma już swoje lata, lecz grywalnością może zawstydzić niejedną nowoczesną grę. Historia już wielokrotnie pokazywała, że nie liczy się wygląd, ale rozgrywka i pieniądze, które można wygrać. RTP w Dragons Inferno wynosi 96%, co jest bardzo dobrym wynikiem i pozwala na zdobywanie wysokich wygranych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
dragons inferno slot

Mechanika i interfejs

Dragons Inferno to standardowy automat, który przyjmuje format większości slotów dostępnych w kasynach internetowych. Dzięki temu każdy już od pierwszych chwil się w nich odnajdzie. Posiada 5 bębnów i 3 rzędy z symbolami. Wszystkich linii, na których formują się kombinacje wygrywające, jest 30. Wszystko jest proste i czytelne, co ułatwia zabawę nowym graczom.

Interfejs znajduje się na złotym ozdobnym pasku na dole automatu i został zrealizowany w oryginalny sposób. Wszystkich opcji ustawiania zabawy w Dragons Inferno nie ma wiele. Zdecydowano się na dodanie jedynie podstawowych funkcji i nic ponadto.

  • Informacje – po kliknięciu, uruchamia się okno ze wszystkimi istotnymi informacjami o zasadach rozgrywki oraz symbolach – ich wartości i funkcjach.
  • Automatyczna rozgrywka – możliwość ustawienia automatycznej rozgrywki z ustawieniem kilku podstawowych kryteriów, kiedy funkcja ma się zatrzymać.
  • Ustawienie wartości spinu – możliwość wybrania wartości pojedynczego zakładu. Gracz wybiera pomiędzy 0,9 a 90. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na zabawę przy Dragons Inferno, bez względu na zasobność portfela.
  • Uruchomienie automatu – podstawowy przycisk, który uruchamia pojedyncze rozlosowanie symboli na bębnach.

Grafika

Pod względem graficznym produkcja WMS Gaming nieco odstaje od konkurencji i nie można jej porównywać z nowoczesnymi, pięknymi automatami. Mimo wszystko, biorąc pod uwagę fakt, że akcja produkcji dzieje się w średniowiecznym fantasy, to wygląd obrazków dodaje jej tylko uroku. Postaci w Dragons Inferno są kolorowe i wykonane w kreskówkowym stylu. Dodatkowo w grze można spotkać różne przedmioty i artefakty magiczne, które ułożone na linii w odpowiedni sposób, zapewnią wysokie wygrane.scienfic games

Symbole

Podczas rozgrywki można natknąć się na 15 symboli. Są one podzielone na trzy kategorie, które odróżniają je przede wszystkim pod względem wartości. Im bogatszy wizualnie obrazek w Dragons Inferno, tym większą ma wartość.

  • Symbole słabiej płatne – są reprezentowane przez ikony znane wszystkim fanom gier karcianych: pik, karo, trefl, kier.
  • Symbole lepiej płatne – to przedmioty pochodzące z fantastycznego świata: butelka z eliksirem, szklana kula, magiczny miecz, księga, łucznik, mag, rycerz.
  • Specjalne – zapewniają specjalne właściwości, które mogą znacząco wpływać na wygrane płynące z rozgrywki. Są to skarb i złoty smok jako Wild oraz czerwony smok jako Scatter.

Funkcje specjalne

Dragons Inferno posiada kilka ciekawych opcji bonusowych, które z pewnością znacząco urozmaicą rozgrywkę i sprawią, że pojawi się niejeden dreszczyk emocji podczas zabawy.

  • Wild – tę funkcję odgrywają dwie ikony. Skarb i smok przyjmują postać wszystkich innych symboli w grze, sprawiając, że kiedy jeden z tych symboli pojawia się na ekranie Dragons Inferno, to prawie zawsze można liczyć na jakąś wygraną. Skarb pojawia się tylko na bębnach 1, 2, 4, 5, a złoty smok tylko na bębnie numer 3.
  • Funkcja dodatkowa – za tę ciekawą opcję odpowiada czerwony smok. Jeśli na ekranie pojawi się ten symbol, to wszystkie najprostsze symbole znajdujące się pod nim lub nad nim zmieniają swoje właściwości. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej nieprzewidywalna i przyjemna. Warto przetestować Dragons Inferno, chociażby po to, by szczegółowo przekonać się działaniu tej funkcji.