Dragons Fire Megaways

Produkcja studia Red Tiger zabiera swoich graczy do intrygującego świata magii i smoków. To właśnie te olbrzymie bestie odgrywają tutaj główną rolę. Już przy uruchomieniu Dragons Fire Megaways użytkownika wita krótkie, lecz klimatyczne intro ze smokiem w roli głównej. Gra na początku jest tak samo tajemnicza, jak te majestatyczne stworzenia. Twórcy postanowili oddać swoim graczom do użytku produkcję, która wybija się na tle automatów do gier pod względem mechaniki.

Całość prezentuje się bardzo dobrze. Wszystkie grafiki i efekty specjalne zostały wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dragons Fire Megaways dopełniają przyjemne dźwięki obracających się bębnów i wydarzeń, które mają miejsce na ekranie gry. Pomimo niestandardowej mechaniki automatu, udało się osiągnąć imponujący poziom RTP – 95.72%.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Mechanika i interfejsDragons Fire Megaways

Dragons Fire Megaways to niestandardowy automat do gier, który posiada aż 6 zawsze aktywnych bębnów, na których wyświetlić może się od 2 do 7 symboli. Dzięki temu liczba linii wygrywających zmienia się z każdym powtórzeniem, a rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca. Gracz tak naprawdę nigdy nie przewidzi, co może się wydarzyć w następnym obrocie. Maksymalna możliwa liczba zwycięskich linii to aż 117649. Produkcja charakteryzuje się tym, że symbole mogą być różnej wielkości, co jeszcze bardziej urozmaica zabawę.

Interfejs w Dragons Fire Megaways jest niezwykle minimalistyczny. Autorzy przeznaczyli dla odbiorców gry kilka podstawowych przycisków, które wystarczają do komfortowej zabawy i nie zajmują miejsca na ekranie niepotrzebnymi grafikami. Użytkownicy mogą ustawiać wartość zakładu poprzez kliknięcie przycisku STAKE i ustawienie go w zakresie 0,2-10 funtów. Pozwala to na czerpanie przyjemności z zabawy zarówno graczy o niższym budżecie, jak i tych, którzy lubią zaryzykować, ale z umiarem. Przycisk AUTO pozwala na ustawienie od 10 do 100 automatycznych obrotów gry Dragons Fire Megaways z możliwością wybrania limitu przegranych pieniędzy. Ci gracze, którzy preferują intensywniejszą zabawę, mogą uruchomić tryb TURBO, gdzie losowanie symboli odbywa się o wiele szybciej.

Dragons Fire Megaways Grafika

Wizualnie Dragons Fire Megaways prezentuje się bardzo dobrze. Całość została utrzymana w klimacie animacji fantasy. Smok, wyglądający jak prawdziwa bestia, towarzyszy całej rozgrywce. Animacje zastosowane w tle sprawiają, że kreatura wydaje się cały czas poruszać w rytm własnego oddechu. Oprócz tego, z prawej strony ekranu można zaobserwować pomarańczowe jajo z ogniem, który cały czas się pali. Gra Dragons Fire Megaways została zaprezentowana za pomocą ozdobnych, złotych krawędzi. Wszystko to składa się na bardzo przyjemny automat do gier, które wizualnie powinien spodobać się praktycznie każdemu.

Symbole

Podstawowymi symbolami w grze są cztery małe smoki i jaja, z których się wykluwają. Kolory jaj i smoków od najsłabiej płatnego do najlepiej płatnego prezentują się następująco:

  • niebieski
  • zielony
  • czerwony
  • żółty.

Symbole tworzą płatne kombinacje w przypadku, kiedy na ekranie automaty uda się zgromadzić 3, 4, 5 lub 6 takich samych symboli. Dodatkowo w grze występują trzy specjalne symbole – ogień (Wild), kryształy z napisem Free Spins (Scatter) i oko smoka.

Funkcje specjalne

Jak przystało na innowacyjną produkcję, w Dragons Fire Megaways można spotkać wiele funkcji bonusowych, które sprawiają, że na ekranie cały czas dzieje się coś ciekawego.

  • Scatter – uruchamia rundę z darmowymi obrotami za każdym razem, kiedy na ekranie pojawią się przynajmniej trzy symbole z niebieskimi kryształami. Runda bonusowa może być przedłużana.
  • Wild – symbol ognia zastępuje wszystkie standardowe symbole gry automaty i znacząco ułatwia tworzenie wygrywających kombinacji.
  • Fire Blast – smok może losowo zionąć ogniem na ekran. Kiedy tak się stanie, na bębnach pojawiają się symbole Wild i Free Spin.
  • Dragon’s Egg Multiplier – za każdym razem, kiedy uda się stworzyć wygrywającą kombinację mnożnik wygranych na jaju z ogniem zostaje zwiększony o 1x. Maksymalna możliwa wartość mnożnika wynosi 50x.
  • Dragon’s Eye Boost – kiedy na ekranie Dragons Fire Megaways pojawia się oko smoka, mnożnik wygranych na jaju zostaje zwiększony aż o 10x.