Draglings

Automat od Yggdrasil przenosi swoich użytkowników do świata magii, gdzie na świecie żyją potężne mityczne istoty – smoki. Co ciekawe, bardzo trudno spotkać tutaj ziejące ogniem ogromne bestie. Zamiast tego na bębnach Draglings wyświetlają się ich jaja, z których wyklują się malutkie smoki, bardziej przypominajcie jaszczurki. Dopiero, trafiając odpowiednie symbole, może pojawić się ogromny, pokrywający cały bęben smok.

Już od pierwszego uruchomienia widać, że pomysłem twórców na tę grę była innowacyjność. Niestandardowy format i tematyka intrygują od samego początku. Gracz po prostu chce się przekonać, czym Draglings go jeszcze zaskoczy. Dodatkowym atutem na pewno będzie wysoki współczynnik RTP, który według producenta wynosi tutaj 96,4%. Co oznacza, że w tej produkcji można bawić się przed dłuższy czas i liczyć na różne ciekawe trafienia.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Draglings Interfejs i mechanika

Draglings to nietypowy automat, którego format wyróżnia się na tle innych produkcji firmy. Posiada pięć bębnów, na których występują 3-4-5-4-3 symbole. PrzyDraglings takim układzie twórcy zdecydowali się stworzyć 40 linii wygrywających, na których będą się tworzyć zwycięskie kombinacje.

Interfejs jest bardzo prosty i został graficznie dopasowany do głównego motywu. Gracz może ustawiać wysokość zakładu tylko w jeden sposób – ustalając wartość monety na każdej z 40 linii. Moneta może przyjąć wartość od 0,01 do 1. Draglings posiada także przycisk MAX BET, dzięki któremu można jednym kliknięciem uruchomić pojedynczy obrót z maksymalnym możliwym ustawieniem. W tym wypadku można natrafić na kombinację dającą nawet 30000 monet. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników automatów dodano przycisk umożliwiający zaprogramowanie maszyny na konkretną liczbę automatycznych obrotów. W opcjach gry można zdecydować o kryteriach, kiedy gra się zatrzyma.

Grafika

Jak na produkcję fantasy przystało, Draglings prezentuje bardzo ładną oprawę graficzną z widowiskowymi animacjami jaj. Automat wygląda jak jaskinia, której stalagmity i stalaktyty oddzielają od siebie bębny. Tło jest bardzo ładne i dopracowane pod każdym względem, tworząc z symbolami i interfejsem spójną całość. Bez wątpienia automat Draglings może się podobać graczom.

Symbole

W Draglings umieszczono 8 podstawowych symboli i 4 specjalne. Można je podzielić na 3 kategorie, które różnią się między sobą wartością i co za tym idzie – prawdopodobieństwem pojawiania się na bębnach.

Cztery najsłabiej płatne symbole to zwykłe kolorowe jaja smoków: zielone, fioletowe, niebieskie, brązowe. Im bliżej wyklucia się tytułowych małych smoków, tym lepsze nagrody. Cztery o wiele lepiej płatne symbole to te same jaja, tylko już w ostatnim stadium. Charakteryzują się tym, że są popękane, a z ich szczelin wydobywa się blask. Nagrody, które można uzyskać z ich kombinacji, są do 10 razy większe od standardowych jaj w pierwszym stadium.

W grze Draglings występują też 4 symbole specjalne. Ognisty napis Free Spin to Scatter, z kolei małe smoki niebieski i czerwony, grają rolę dwóch rodzajów symbolu Wild. Kiedy Wild rozszerzy się na cały bęben, pojawia się potężny fioletowy smok, który zakrywa cały bęben.

Funkcje Specjalne

Twórcy zaimplementowali do swojej produkcji kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza. Trafiając odpowiednią kombinację symboli w Draglings, można uruchomić dodatkową rundę.

  • Scatter – trafiając 3-5 ognistych symboli, uruchamia się runda bonusowa z darmowymi obrotami. Liczba darmowych spinów różni się w zależności od liczby Scatterów. Za 3, 4 i pięć ognistych kręgów otrzymuje się kolejno 10, 20, 75 darmowych obrotów. Co ciekawe podczas trwania samej rundy bonusowej, już 2 Scattery wydłużają ją o 2 dodatkowe obroty.
  • Wild to dwa smoki – niebieski i czerwony. Niebieskie smoczątko przyjmuje postać każdego innego symbolu w Draglings z wyjątkiem Scattera. Czerwony smok jest rzadszy i dodatkowo może się losowo rozszerzyć od 1 do 4 symboli. Jeśli uda się zająć cały bęben, pojawia się potężny fioletowy smok.

Producent Draglings dodał do swojej gry zaledwie dwie standardowe funkcje bonusowe, ale rozbudowano je w taki sposób, że z pewnością zaspokoją one wymagania każdego gracza lubiącego nowoczesne rozwiązania.