Dracula

Tym razem NetEnt oddało do dyspozycji swoich fanów historie o najpotężniejszym wampirze wszech czasów – Dracula. Mało kto nie słyszał o tym przerażającym bohaterze. Postać pochodzi już z XIX wieku, kiedy to Bram Stoker napisał powieść grozy o nieśmiertelnym wampirze. Popularny Dracula wywodzi się z podań historycznych o niezwykle brutalnym Władzie Palowniku – który nie cofnął się przed niczym, aby pozbyć się swoich wrogów.

Historia przedstawiona w automacie Dracula nawiązuje do postaci wampira stworzonego przez Stokera i późniejszych wersjach historii opisujących potężnego wampira pochodzących ze studia filmowego Universal. Automat prezentuje groźny i mroczny klimat nocnego świata. Twórcy postanowili załagodzić jednak całość, tworząc grafiki lekko karykaturalne i z przymrużeniem oka. Dzięki temu przy slocie Dracula bardzo dobrze będą się bawić fani niezwykle popularnych w ostatnich latach mrożących krew w żyłach powieści o wampirach i ci, którzy nie są zaznajomieni z tematem. Dla tych drugich będzie to po prostu ciekawy i ładny automat z grafiką 3D.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Dracula Interfejs

Dracula to standardowy slot z pięcioma bębnami. Jedno czym pozycja wyróżnia się z ogółu, jeśli chodzi o mechanikę to cztery wyświetlane symbole na każdym z Draculabębnów. Naturalnym następstwem dodania jednego rzędu z symbolami jest dodatkowa liczba linii wygrywających, których jest aż 40.

Dracula posiada wszystkie funkcje, do których studio NetEnt zdążyło już przyzwyczaić swoich odbiorców. Zakład można ustawiać na dwa sposoby. Wybierając wartość pojedynczej monety od 0,01 do 1 i poziom zakładu od 1 do 10, każdy może bez problemu dostosować rozgrywkę do swojego budżetu przeznaczonego na zabawę. Oprócz tego dla miłośników pojedynczych losów o dużej nagrodzie wprowadzono przycisk MAX BET. Wystarczy po prostu raz kliknąć ten przycisk, aby uruchomić maszynę z maksymalnymi możliwymi ustawieniami finansowymi. Automat Dracula może być także zaprogramowany na aż 1000 spinów z zastrzeżeniem pięciu kryteriów, kiedy gra się zatrzyma. Klikając przycisk „i” uruchamia się tabela wygranych, razem ze wszystkimi informacjami na temat funkcji dodatkowych występujących w grze.

Dracula Grafika

Graficznie Dracula stoi na najwyższym światowym poziomie. Mimo tego, że gra pochodzi z 2015 roku, co jeśli chodzi o gry, może stawiać ją w rzędzie ze starszymi produkcjami, prezentuje się nadzwyczaj poprawnie. Postaci są wykonane z dbałością o szczegóły, a ich animacje płynne i przyjemne. Można po prostu zawiesić oko na palcach głównego bohatera, które nieustannie pukają w fotel, na którym siedzi. Twórcy zdecydowali się zmodyfikować graficznie swój interfejs w taki sposób, aby jak najbardziej wpasował się w klimat produkcji.

Symbole

Symbolami w grze Dracula są postaci rodem z produkcji Universal i literki. Te drugie odpowiadają za mniejsze wygrane i są reprezentowane przez obrazki z nietoperzem, na których środku znajduje się konkretna litera: J, Q, K, A. Za lepiej płatne kombinacje odpowiadają poboczne postaci: mężczyzna z pieniędzmi, mężczyzna z butelką i grubsza kobieta z kapeluszem na głowie. Główne nagrody są możliwe do zdobycia z pomocą głównych bohaterów. Dracula i jego ukochana, dzięki swoim specjalnym zdolnościom zapewniają wysokie zdobyczne. Automat zawiera jeszcze jeden symbol, który posiada specjalną funkcję Wild. Prosty obrazek z czerwoną literą W.

DraculaFunkcje specjalne

Automat posiada kilka specjalnych funkcji, które usprawniają rozgrywkę i sprawiają, że cały czas dzieje się coś ciekawego.

Wild – symbol występuje na bębnach 2, 3 i 4 i może grać rolę każdego występującego w grze obrazka, jednocześnie znacząco zwiększając szansę na trafienie kombinacji wygrywającej.

Bat feature – na ekranie losowo mogą pojawić się nietoperze, które lądują na symbolach i zamieniają się w losowy obrazek (łącznie z symbolem Wild), zwiększając prawdopodobieństwo trafienia zwycięskiej kombinacji.

Darmowe spinykiedy na bębnach 2 i 4 pojawi się Dracula i jego ukochana zajmujący po 3 pola, zostaje uruchomiona runda z 10 darmowymi obrotami. Podczas jej trwania, na 3 bębnie można trafić na obrazek wampira i jego kobiety, co skutkuje dodaniem dwóch darmowych spinów do rundy.