Double Stacks Slot

Czasy się zmieniają, producenci wydają coraz to nowocześniejsze produkcje, które posiadają masę ciekawych funkcji, ale jedno się nie zmienia. Klasyczne hot spoty zawsze będą na topie, a gracze będą się w nie zagrywać bez względu na wszystko. Wystarczy, aby zapewniały im możliwość zdobycia ciekawych wygranych, a o to nie trudno w Double Stacks Slot. Produkcja czerpie całymi garściami z najlepszych gier tego typu i dodaje trochę od siebie. Już od pierwszego wejścia widać, że jest to gra z górnej półki i prezentuje poziom, do którego Firma NetEnt zdążyła już przyzwyczaić swoich odbiorców.

Automat posiada wszystko to, czego wymaga nowoczesny gracz. Grafika bardzo wysokiej rozdzielczości, płynne i ładne animacje oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową nawiązującą do początków automatów, kiedy owocówki królowały we wszystkich salonach gier. Double Stacks Slot nie posiada jakiegoś szczególnego tła, lecz standardowy wygląd prawdziwej maszyny, na której wyświetlają się typowe dla produkcji tego rodzaju symbole. Producent nie chciał się wybijać przed szereg i nie próbował zmieniać tego, co użytkownicy pokochali w hot spotach – prostoty i intuicyjności.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs

Double Stacks Slot to maszyna standardowego typu z pięcioma bębnami, na których wyświetlają się po 3 symbole. Wszystko przedstawia się przejrzyście i każdy double stacks slotwie, czego oczekiwać od tej gry już od pierwszego uruchomienia. Na górze ekranu znajdują się informacje na temat czterech najwyższych nagród przeliczanych na bieżąco, uwzględniając wysokość zakładu.

Pasek interfejsu znajduje się na dole ekranu i prezentuje wszystkie podstawowe opcje, które umożliwiają pełne sterowanie Double Stacks Slot. Zakład ustawia się na dwa różne sposoby. Wartość monety w przedziale od 0,01 do 2,00 i poziom zakładu – od 1-10. Ponadto dodano przycisk MAX BET, dzięki któremu jednym przyciskiem uruchamia się pojedynczy obrót ze wszystkim ustawieniami o maksymalnych wartościach. Bardziej zaawansowani gracze mogą go zaprogramować do 1000 obrotów z pięcioma wariantami, dla których funkcja się zatrzyma, by gracz sam zdecydował, co dalej robić.

Grafika

Graficznie Double Stacks Slot stoi na bardzo wysokim poziomie i nie odstaje od tego, do czego przyzwyczaili się dzisiejsi użytkownicy. Jak na hot spot przystało, Double Stacks Slot nie posiada żadnej szczególnej tematyki, dzięki której mógłby zaprezentować swoją grafikę, ale mimo wszystko całość prezentuje się bardzo dobrze, a animacje są płynne i ładne.

Symbole

Symbolami w Double Stacks Slot są 4 owoce: cytryna, śliwka, wiśnia, arbuz i typowe dla hot spotów symbole: dzwonek, bar, siódemka i najdroższy – diament. Symbolami specjalnymi są obrazki z napisami Scatter i Wild. Wszystkie ikony zostały wykonane z dbałością o szczegóły.

Funkcje specjalne

Firmie NetEnt udało się zachować w Double Stacks Slot funkcje standardowych slotów, które są znane graczom już od dłuższego czasu. Idąc z postępem, zdecydowano się na dodanie kilku dodatkowych funkcji, które w subtelny sposób urozmaicą zabawę.

  • Wild – zamienia się w każdy występujący w grze Double Stacks Slot symbol z wyjątkiem Scattera. Za każdym razem, kiedy pojawi się na ekranie, można być pewnym, że trafi się jakaś zwycięska kombinacja.
  • Scatter – jeśli na ekranie pojawi się przynamniej 3 obrazki z napisem Scatter, zostanie uruchomiona runda bonusowa z darmowymi spinami. Liczba obrotów jest uzależniona od liczby Scatterów: 3 – 5 spinów, 4 – 15 spinów, 5 – 30 spinów. Podczas trwania rundy darmowych obrotów w Double Stacks Slot, można ją uruchomić ponownie na takich samych zasadach z jedną różnicą – już 2 Scattery dodają 2 darmowe obroty.
  • Podwojone symbole – jeśli na jednym bębnie pojawią się 3 takie same symbole, to podwajają się i obydwa liczą się do wygrywającej kombinacji.
  • Jackpot – cztery najlepiej płatne symbole dają jackpota, jeśli tylko wszystkie miejsca na maszynie zostaną nimi pokryte.

Double Stacks SlotPodsumowanie

Studio NetEnt znalazło złoty środek pomiędzy klasycznymi automatami a nowoczesnymi. W Double Stacks Slot mogą się bawić wszyscy. Ci, którzy zjedli przysłowiowe zęby na hot spotach i ci, którzy w świat hazardu weszli dopiero stosunkowo niedawno.