Divine Fortune

Studio NetEnt w 2017 roku wprowadziło na rynek nową produkcję, tematyką nawiązującą do mitologii greckiej. Slot prezentuje się standardowo i nie wyróżnia się niczym szczególnym, z jednym wyjątkiem – gra posiada jackpot. Mitologia grecka jest niezwykle popularna, a slotów o tej tematyce nie ma aż tak dużo, dlatego Divine Fortune dobrze wypełnia tę lukę. Przygoda z mitycznymi postaciami z pewnością przypadnie do gustu większości graczy. Jeśli przy okazji Divine Fortune nagrodzi użytkownika wygraną w postaci progresywnego jackpota, to jest to z pewnością silny argument za daniem szansy grze.

Już od pierwszego włączenia maszyny widać, że studio obrało całkowicie inną taktykę. Stworzono standardowego slota, który nie będzie wyróżniał się ponadprzeciętną grafiką, ani mnogością dodatkowych funkcji. Zamiast tego postarano się o stworzenie rzetelnej produkcji z możliwością zdobycia jackpota. Historia już wielokrotnie pokazała, że dla wielu graczy grafika nie jest priorytetem, chodzi raczej o jakość rozgrywki i wypłacalność gry. Jeśli mowa o hojności Divine Fortune, to należy zaznaczyć, że RTP wynosi tutaj ponad 96,5%, co jest bardzo dobrym wynikiem plasującym produkcję wśród bardzo opłacalnych.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs

divine fortune

Jeśli chodzi o mechanikę automatu, to NetEnt nie wybił się przed szereg z Divine Fortune. Gra to standardowy współczesny automat z 5 bębnami, na których wyświetla się po 3 symbole. Ikony mogą układać się w wygrywające kombinacje na 20 możliwych sposobów.

Interfejs gry to wszystko, do czego firma zdążyła już przyzwyczaić swoich graczy. Umożliwiono regulowanie wartości zakładu na dwa sposoby. Wartość monety można ustawić w przedziale od 0,01 do 0,50. Dodatkowo każdy ma możliwość ustawienia poziomu zakładu w zakresie 1-10. Im wyższy, tym wyższa wartość zakładu w Divine Fortune. Ponadto dla tych, którzy lubią od czasu do czasu spróbować szczęścia z maksymalnym zakładem, dodano przycisk MAX BET. W tym przypadku nie trzeba niczego ustawiać, wystarczy jedno kliknięcie, a automat uruchomi pojedynczy obrót z największymi możliwymi stawkami. Kolejną opcją, której nie mogło zabraknąć, jest AUTO PLAY – która umożliwia zaprogramowanie do 1000 obrotów z możliwością ustawienia 5 kryteriów automatycznego zatrzymania się.

Divine Fortune Symbole

Symbolami w Divine Fortune są postaci powiązane z mitologią grecką, o których z pewnością słyszała praktycznie każda osoba. Symbole standardowo można podzielić na trzy kategorie:

  • Najtańsze – reprezentowane przez litery i znaki. W tym przypadku oddano do dyspozycji: J, Q, K, i znak delta.
  • Droższe – symbole przedstawiają mitologiczne stworzenia: orzeł, minotaur, lew i meduza.
  • Specjalne – cechują się tym, że rzadziej pojawiają się na bębnach Divine Fortune i posiadają specjalne właściwości: złota moneta z pegazem, ręka ze złotym piorunem – Scatter, głowa pegaza – Wild.

Divine Fortune Funkcje Specjalne

Twórcy zdecydowali się na zaimplementowanie do Divine Fortune dwóch standardowych opcji bonusowych i gry bonusowej. To właśnie gra ze złotymi monerami odgrywa tutaj kluczową rolę, a wszystko inne schodzi na drugi plan. 

  • Scatter – 3 lub więcej symboli pojawiających się na bębnach Divine Fortune uruchamia dodatkową rundę z darmowymi obrotami. W zależności od liczby symboli (3-5), darmowych spinów może być 5, 8, 12. Jeśli podczas trwania rundy specjalnej, na bębnie pojawi się Wild, to automatycznie pokrywa cały pion. 
  • Wild – zastępuje wszystkie symbole w grze oprócz specjalnych. Dodatkowo posiada on zdolność, która uruchamia re-spiny. Jeśli pojawi się gdziekolwiek na ekranie, to opada na sam dół, a Divine Fortune losuje nowe symbole. Do czasu, aż nowe pegazy przestaną się pojawiać.
  • Bonusowa gra o Jackpot – funkcja uruchamia się, kiedy na bębnach pojawią się 3 symbole ze złotymi monetami. Następnie zostają losowo umieszczone na ekranie gry bonusowej. Każda z monet posiada losową wartość od 10 do 200-krotności zakładu. W zależności od ilości rzędów wypełnionych złotymi monetami gra przyznaje jackpota: jeden rząd – mały jackpot, dwa rzędy – duży jackpot, trzy rzędy – mega jackpot. Szansa na wygranie mega jackpota zwiększa się w zależności od wysokości zakładu w Divine Fortune. Warto zaznaczyć, że wszystkie obrotu podczas trwania rundy bonusowej są darmowe.