Copy Cats

Copy Cats to produkcja, która pozwala się zrelaksować po ciężkim dniu. NetEnt stworzył przyjemny i kolorowy automat, który przedstawia świat kotów z przymrużeniem oka. Wszystko zostało utrzymane w kreskówkowym stylu i z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi tych specyficznych czworonogów. Zadania w grze są prozaiczne i skupiają się na zaspokojeniu podstawowych potrzeb sympatycznych kociaków. Koniec z misjami, od których zależy życie bohatera gry. W Copy Cats najważniejsze jest dostarczenie kotu mleka, zabawek lub rybki.

Cała gra została zrealizowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie grafiki prezentują się bardzo przyjemnie. Tło jest statyczne, ale narysowane w bardzo ładny sposób przypominający nowoczesne kreskówki największych wytwórni filmowych. Całości towarzyszy przyjemna i spokojna przygrywka muzyczna przypominające te, towarzyszące animacjom dla dzieci. W Copy Cats z pewnością odnajdzie się każdy, kto lubi filmy animowane i koci świat, który bywa całkowicie różny od tego, co nam się wydaje w rzeczywistości. Należy wspomnieć o tym, że gra posiada bardzo wysoki współczynnik RTP – 96,7%, co kwalifikuje ją bardzo wysoko w hierarchii maszyn do gier.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Copy Cats Interfejs

Automat śmiało można wpisać wśród największej grupy gier standardowych. Posiada pięć bębnów, na których wyświetlają się 3 symbole. Wszystkich linii, na Copy catsktórych mogą tworzyć się wygrywające kombinacje, jest 25. Copy Cats posiada standardowy, typowy dla firmy NetEnt interfejs, który sprawdził się na przestrzeni ostatnich lat. Zakład ustawiać można na dwa sposoby:

  • wybierając wartość pojedynczej monety (od 0,01 do 0,50),
  • wybierając jeden z 10 poziomów zakładu, w myśl zasady im większy poziom, tym większa wartość zakładu.

Oprócz tego można ustawić maksymalny możliwy zakład jednym kliknięciem przycisku MAX BET. Funkcja Autoplay umożliwia zaprogramowanie do tysiąca obrotów automatu Copy Cats – jest to opcja skierowana wyłącznie do bardziej zaawansowanych graczy, którzy mają już zaplanowaną strategię rozgrywki.

Copy Cats Grafika

Copy Cats graficznie prezentuje się bardzo ładnie. Pomimo tego, że powstała w 2017 roku nie widać żadnej różnicy w porównaniu z najnowszymi produkcjami. Wszystko dzięki zastosowaniu stylistyki rodem z animacji dla dzieci. W takim przypadku produkcja się nie zestarzeje i będzie cieszyła oczy swoich użytkowników przez wiele, wiele lat. Dodatkowo stylistyka zastosowana przez NetEnt w Copy Cats z pewnością przyczyni się do zrelaksowania gracza podczas rozgrywki. Pomimo tego, że będzie się bawił za prawdziwe pieniądze, cały stres powinien ulecieć dzięki przyjaznym zwierzakom.

Symbole

Symbolami w grze są koty – ich ślady i różne przedmioty z nimi związane. Najsłabiej płatnymi ikonami w Copy Cats są kolorowe ślady łap kociaków. Każdy z nich jest płatny tak samo. W grze można spotkać odbicia łap koloru: niebieskiego, zielonego, fioletowego, pomarańczowego. Lepiej płatnymi symbolami od najtańszego do najdroższego są: kości z ryby, mleko, zabawka-mysz, niebieski kot, fioletowy kot, czerwony kot. Za funkcje specjalne odpowiadają złoty kot – Wild i dzwoneczek na szyję – Scatter.

Funkcje specjalne

Copy CatsStandardowo, jak praktycznie każda nowoczesna produkcja, Copy Cats posiada kilka dodatkowych funkcji, które urozmaicają rozgrywkę i umożliwiają zdobywanie wysokich wygranych. NetEnt w tym przypadku nie wybiło się przed szereg i zaproponowali sowim odbiorcom standardowe opcje w postaci Scattera i Wild z dodatkiem jednej oryginalnej rundy bonusowej.

 

 

  • Runda dodatkowa Copy Cats. W grze występują cztery symbole z kotami. Jeśli uda się zgromadzić na pierwszym bębnie same koty, uruchamia się specjalna runda z futrzakami w roli głównej. Wszystkie koty pojawiające się na 4 pozostałych bębnach zamieniają się w tego samego, który aktywował tę rundę. W ten sposób można natrafić na interesującą kombinację z kotami – najdroższymi symbolami w grze.
  • Scatter – trzy dzwoneczki zgromadzone na bębnach 1, 3 i 5 uruchamiają rundę bonusową z 10 darmowymi spinami. Ponadto, jeśli uda się powtórzyć tę sytuację podczas trwania rundy dodatkowej uruchamia się kolejne darmowe obroty.
  • Wild – symbol zastępuje wszystkie inne ikony w grze z wyjątkiem Scattera. Dodatkowo odgrywa ważną rolę w specjalnej rundzie Copy Cats