Cash-O-Matic

Studio NetEnt postanowiło odejść od schematów i stworzyć całkowicie nowatorki automat, który będzie prezentował się podobnie do każdej maszyny na rynku, ale będzie rządził się całkowicie innymi zasadami. Oto Cash-O-Matic bardzo ciekawa pozycja, która powinna zainteresować wiele osób zaznajomionych z automatami do gier online. Cała produkcja została utrzymana w klasycznej formie nawiązującej do prawdziwych automatów. Cash-O-Matic nie posiada żadnego tła. Cała rozgrywka przebiega na ekranie automatu, który jest metalowy i widać już na nim ślady użytkowania – w wielu miejscach można dostrzec zarysowania.

Jeśli chodzi o wykonanie, to Cash-O-Matic może stawać w rzędzie ze wszystkim najlepszymi automatami na rynku. Jako że jest wykonany w stylistyce klasycznego automatu, nie ma tutaj żadnych dodatkowych animacji, a tło jest po prostu statycznym obrazkiem. Jeśli chodzi o mechanizmy działania bębnów, to wszystkie animacje są płynne i nie przeszkadzają w zabawie.

Cash-O-Matic może pochwalić się bardzo wysokim współczynnikiem RTP – 96%, co z pewnością jest główną zaletą produkcji. Przecież w hazardzie chodzi głównie o pieniądze. Jeśli uda się połączyć dobrą rozgrywkę z wypłacalnością otrzymujemy automat idealny, który pokochają gracze na całym świecie.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejs

Cash-O-Matic slot

Cash-O-Matic to automat z pięcioma bębnami, na których wyświetlają się po 4 symbole. Wszystkich możliwości na kombinację wygrywającą jest tutaj 1024. Na dole ekranu widnieje pasek z przyciskami odpowiadającymi za ustawienie wartości pojedynczego zakładu. Można ustawić wartość pojedynczej monety (od 0,01 do 0,50), a także poziom zakładu (od 1 do 10) w myśl zasady im większy poziom, tym wyższa kwota zakładu. Oprócz tego NetEnt umożliwił graczom Cash-O-Matic zaprogramowanie do 1000 obrotów z 5 wariantami, kiedy funkcja ma się zatrzymać. Jeśli ktoś preferuje maksymalne zakłady, od czasu do czasu, może to zrobić jednym kliknięciem przycisku MAX BET.

Cash-O-Matic Grafika

Graficznie Cash-O-Matic nie wyróżnia się niczym szczególnym. Pod tym względem jest bardzo prostym automatem bez żadnych dodatkowych animacji graficznych. Ruch na ekranie można tu zauważyć tylko podczas kręcenia bębnami i odbierania wygranej. Symbole prezentują się przyzwoicie i nic ponadto. Posiadają wysoką rozdzielczość i są całkowicie płaskie. Pomimo tego, że gra jest stylizowana na klasyczny slot, pozostaje pewien niedosyt.

Cash-O-Matic Symbole

Symboli w Cash-O-Matic jest dziesięć. 5 słabiej płatnych ikon literek A, K, Q, J i liczba 10. Jeśli chodzi o lepiej płatne symbole, to są one reprezentowane przez kolorowe kamienie szlachetne o różnych wartościach. Od najsłabiej do najlepiej płatnego prezentują się one następująco: fioletowy, niebieski, zielony, pomarańczowy, czerwony. Kamienie mogą dodatkowo przyjąć formę Scattera, w takim przypadku symbol posiada ramkę z napisem Scatter.

Funkcje specjalne

Już na pierwszy rzut oka widać, że Cash-O-Matic to niestandardowy automat. Z lewej strony widnieją dwa paski, które ukazują aktualny mnożnik wygranych i liczbę zdobytych Scatterów. Wszystko to połączono z ciekawą funkcją Avalanche i stworzono coś, co powinno zainteresować większość graczy maszyn do gier.

  • Funkcja Avalanche – interesująca opcja, która zatrzymuje symbole z wygranej kombinacji, na bębnach. Ikony opadają, a w miejsca nad nimi wchodzą nowe symbole, które mogą zwiększyć wygrywające kombinacje.
  • Mnożnik wygranych – pasek posiada 4 poziomy, które zostają uruchomione w miarę tego, jak wiele poziomów uda się zapełnić takimi samymi symbolami. Cztery poziomy zapewniają mnożniki wygranej wynoszące kolejno 1, 2, 4, 10.
  • Runda z darmowymi obrotami – za każdym razem, kiedy na ekranie pojawi się symbol ze Scatterem, licznik po lewej zlicza ich liczbę i dodaje kolejne, które zaraz po nim pojawią się na bębnach. Dodatkowo liczba Scatterów może zwiększyć mnożniki wygranej na każdym poziomie. Runda z darmowymi spinami w Cash-O-Matic uruchamia się, kiedy na liczniku widnieje liczba równa lub większa 10 i zapewnia 10 bezpłatnych obrotów.

Podsumowanie

Cash-O-Matic to bardzo ciekawa produkcja od firmy NetEnt, która charakteryzuje się kilkoma ciekawymi rozwiązaniami. Gra z pewnością będzie stanowić miłą odskocznię od standardowych slotów. Produkcja prezentuje się solidnie, chociaż w niektórych miejscach można było pokusić się o bardziej nowoczesne rozwiązania graficzne.