Butterfly Staxx

Firma NetEnt tym razem przygotowała dla swoich fanów zabawę na łonie natury. Automat Butterfly Staxx zapewnia bardzo przyjemną zabawę z kwiatami i motylami w roli głównej. Gracz przenosi się na łąkę wieczorową porą i relaksuje się, losując przyjemne dla oka symbole pochodzące z natury. Całość jest dopełniona miłą i spokojną muzyką, co tworzy niepowtarzalny klimat, który powoduje, że użytkownik może wyobrazić sobie, że znajduje się na łące pełnej kwiatów.

Automat prezentuje najwyższą jakość wykonania, do której firma NetEnt zdążyła już przyzwyczaić swoich odbiorców. Butterfly Staxx jest pięknie wykonany w specyficznej stylistyce. Wszystkie elementy przestrzenne są wykonane z prostych linii, tworząc ciekawe graficzne wrażenie. W końcu natura to przeciwieństwo matematycznych figur geometrycznych o idealnych kształtach.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Interfejsbutterfly staxx slot

Automat posiada 5 bębnów, na których wyświetlają się po 4 symbole. Interfejs Butterfly Staxx prezentuje standardowe rozwiązania stosowane przez firmę NetEnt w ostatnich latach. Wyglądem nie nawiązuje w żaden sposób do tematyki gry. Użytkownik może zmieniać wysokość zakładu za pomocą dwóch podstawowych przycisków. Regulować można wartość pojedynczej monety (od 0,01 do 2,00). Dodatkowo istnieje możliwość wyboru jednego z dziesięciu poziomów zakładu zgodnie z zasadą „im wyższy poziom, tym wyższy zakład”. Istnieje także możliwość ustawienia gry automatycznej. Zaprogramować można do 1000 obrotów maszyny Butterfly Staxx z możliwością ustawienia 5 kryteriów, według których automat się zatrzyma. Klikając przycisk „i” gra uruchamia wszystkie informacje o funkcjach dodatkowych, a także o wygranych za każdą kombinację.

Butterfly Staxx Grafika

Graficznie Butterfly Staxx nie odstaje od nowoczesnych slotów i prezentuje się bardzo dobrze. Nie ma tutaj żadnych niedoróbek, a symbole i tło zostały stworzone w taki sposób, że wydaje się jakby były modelami 3D. Kiedy trafi się na wygrywającą kombinację, symbole stają się animowane. Wszystko łączy się w przyzwoitą całość, która powinna zadowolić większość graczy.

Butterfly Staxx Symbole

Butterfly Staxx prezentuje swoim odbiorcom 10 różnych symboli. Literki odpowiadają za najniższe wygrane i są reprezentowane przez: A, K, Q, J. Każda literka ma taką samą wartość, więc nikt nie musi się głowić nad tym, czy dana kombinacja jest lepsza, czy gorsza. Kwiaty odpowiadają symbolom średniej wartości. Wszystkie maja identyczną wartość i są reprezentowane przez kwiaty koloru niebieskiego, fioletowego, czerwonego. Najdroższym symbolem w grze Butterfly Staxx jest świecący się, żółty motyl. Co ciekawe, nagradza już za 2 symbole na jednej linii. W grze umieszczono także 2 specjalne symbole:

  • Wild – jako symbol żółto-różowego kwiatu z napisem „Wild”,
  • Scatter – jako fioletowy kwiat z napisem „Scatter”.

Funkcje specjalne

Twórcy postanowili wprowadzić do gry kilka standardowych rozwiązań, które zostały sprawdzone przez graczy w wielu tytułach i cieszą się dużą popularnością.

  • Wild – może występować na wszystkich polach gry i zastępuje wszystkie znajdujące się w Butterfly Staxx symbole z wyjątkiem Scattera.
  • Re-spiny – ciekawa opcja, która uruchamia się, kiedy na jednym z bębnów pojawią się same motyle. Owady przylatują na pierwszą niezajętą przez motyla pozycję od lewej strony. Gra uruchamia re-spin i sytuacja może się powtarzać. Kiedy runda się skończy, gra wypłaca wszystkie wygrane.
  • Scatter (Butterfly Spins) w zależności od ich liczby na jednej linii wygrywającej, Butterfly Staxx przyznaje konkretną liczbę darmowych spinów w rundzie Butterfly Spins. Podczas trwania specjalnej rundy na ekranie losują się tylko kokony, z których wykluwają się motyle. Po wykluciu się lecą na pierwszą pozycję od lewej, która nie jest zajęta przez innego motyla. Z każdym obrotem nowe motyle tworzą coraz to lepsze kombinacje, które na zakończenie zostają zsumowane przez automat Butterfly Staxx.

netentPodsumowanie

Produkcja Butterfly Staxx prezentuje bardzo wysoką jakość wykonania i łączy prostotę z nowoczesnością. Z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto lubi takie fuzje. Nowatorskie rozwiązania z motylami mogą stanowić miłą odskocznię od wszystkich standardowych i klasycznych slotów. Wszystko to okraszone jest ładną grafiką i spokojną relaksującą ścieżką dźwiękową. Studio NetEnt kolejny raz oddało swoim fanom solidną grę kasynową.