Berryburst

Berryburst to nowoczesne podejście do klasycznych gier owocowych. Wszyscy gracze kasyn znają i kochają owocówki, które dały początek wszystkim slotom dziesiątki lat temu. Jednak od tamtych czasów technologia znacząco poszła do przodu i dzisiejsze wymagania graczy są o wiele wyższe. Studio NetEnt doskonale zdaje sobie z tego sprawę i przygotowało przepiękny automat, który idealnie wpasowuje się w dzisiejsze standardy.

Owocówki są cenione przede wszystkim za swoją prostotę. Udało się to osiągnąć i nie ma tutaj żadnego motywu przewodniego, a zasady rozgrywki są niezwykle proste. Twórcom udało się zaimplementować do zabawy kilka ciekawych funkcji, które wyróżnią Berryburst nie tylko na tle owocówek, ale i wszystkich automatów do gier.

Maszyna Berryburst prezentuje się bardzo dobrze. Wszystko jest dopracowane pod każdym względem i nie ma tutaj żadnych niedoróbek. Rozgrywka przebiega bardzo płynnie, a gracz już od pierwszego uruchomienia dokładnie wie, co robić, by grać.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
berryburst slot

Interfejs

Interfejs jest ładny i idealnie wpasowuje się w kolorowe tło dzięki transparentności. Maszyna jest standardowym slotem z pięcioma bębnami, na których znajdują się po 3 symbole. Gracz może manipulować rozgrywką za pomocą kilku przycisków funkcyjnych na dole ekranu. Istnieje możliwość ustawienia wartości pojedynczej monety (od 0,01 do 2,00) i poziom zakładu (od 1 do 10). Dzięki temu każdy będzie mógł bawić się przy Berryburst, ponieważ możliwe są niskie zakłady rzędu 0,1 euro do bardzo wysokich wynoszących 200 euro za jedno pociągnięcie.

Berryburst Grafika

Graficznie wszystko prezentuje się fascynująco. Gra posiada piękne animowane tło w kolorach czerwieni, różu i żółci. Rysunki prezentują najwyższą jakość a symbole zostały stworzone w 3D. Wszystko razem idealnie ze sobą współgra, tworząc niezwykłą i przyjemną dla oka całość. Berryburst śmiało można umieścić wśród najładniejszych automatów do gier w sieci.

Berryburst Symbole

Symbolami są tutaj, jak to bywa w owocówkach – owoce. Do dyspozycji oddano dodatkowo 3 inne symbole, które odpowiadają za najniższe wygrane. Od najmniej do najbardziej wartościowych wszystkie symbole w Berryburst prezentują się następująco:

  • fioletowe koło z rombem,
  • żółte koło z obrazkiem przypominającym karcianego pika,
  • czerwone koło z sercem w środku,
  • limonka
  • śliwki,
  • kawałek pomarańcza,
  • malina.

Dodatkowo w Berryburst występuje jeden symbol specjalny, który pełni funkcję Wild i wygląda jak przezroczysty sześcian ze świecącym „W” w środku.

Funkcje specjalne

Pomimo tego, że gra Berryburst nawiązuje do klasycznych owocówek, twórcy zdecydowali się na dodanie do niej kilku bardzo interesujących rozwiązań specjalnych. Urozmaicają one rozgrywkę i pozwalają na zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych. Najciekawszym rozwiązaniem jest brak jakichkolwiek linii wygrywających. Zamiast tego zdecydowano się na porywające funkcje:

  • Cluster Pays – nowatorskie rozwiązanie w Berryburst, które zastępuje linie wygrywające. Symbole na ekranie łączą się ze sobą, tworząc wygrywające kombinacje bez względu na konkretną linię. Wystarczy, że znajdują się obok siebie w wymaganej przez tabelę wyników liczbie, a maszyna przyznaje adekwatną wygraną. Nagrody są wypłacane od 5 takich samych symboli znajdujących się obok siebie. Nie ma tutaj żadnego limitu górnego i istnieje prawdopodobieństwo, że wszystkie miejsca na bębnach będą pokryte przez jeden symbol, w tym wypadku wygrane mogą wynieść ponadprzeciętne kwoty.
  • Wild – może pojawić się na każdym bębnie i zastępuje wszystkie symbole w Berryburst, znacząco zwiększając szanse na wygraną, ponadto uruchamia re-spin, w którym inne bębny się kręcą, a on pozostaje w tym samy miejscu.
  • Rozszerzający się Wild – symbol może rozszerzyć się na cały bęben i dodatkowo aktywować re-spin, blokując ten bęben, na którym się znajduje. W tym przypadku można liczyć na znaczne wygrane, ponieważ z obydwu stron bębna symbole mogą stworzyć interesujące kombinacje.

netentPodsumowanie

Jak widać Berryburst stara się połączyć klasyczne sloty owocowe z nowoczesnymi, które prezentują grafikę w 3D i różne funkcje dodatkowe. Wszystko udało się „zmiksować” w idealnych proporcjach, co zapewni zabawę najwyższych lotów dla tych, którzy preferują klasyczne sloty, jak i tych, których interesuje najlepsza grafika i ciekawe funkcje dodatkowe.