Beauty and the Beast

Studio Yggdrasil tym razem sięgnęło po tytuł, który zna każdy. Popularna animacja Piękna i Bestia z wytwórni Disneya to kasowy hit z 1991 roku. Kiedy zdecydowano się na wydanie tej pięknej baśni w odnowionej – aktorskiej formie, równolegle ruszyły prace nad slotem o tej samej tematyce.

Beauty and the Beast to nowoczesny automat, który już od pierwszej chwili pokazuje, że to produkcja najwyższych lotów. Piękne animowane intro uzmysławia, że to poważna, wysokobudżetowa produkcja. W końcu sama licencja od Disneya musiała kosztować krocie.

Twórcom udało się stworzyć grę o wielu dodatkowych funkcjach i bardzo przystępnym współczynniku zwrotu do gracza. RTP w Beauty and the Beast według podań Yggdrasil wynosi od 96,3 do 97,1%. Jest to prawdziwie imponujący wynik, który automatycznie stawia produkcję wśród najlepszych slotów.

Cała rozgrywka jest utrzymana w klimacie doskonale znanym fanom filmów. Baśniowe, mroczne wnętrza zamku i klimatyczna spokojna ścieżka dźwiękowa nastrajają do dalszej zabawy. Za funkcje dodatkowe w automacie Beauty and the Beast odpowiada służba zamku, która została zaklęta do czasu, aż komuś uda się ją odczarować.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Beauty and the Best Mechanika i interfejs

Beauty and the BeastBeauty and the Beast to standardowy automat do gier z pięcioma bębnami i trzema rzędami symboli. Linii wygrywających, na których mogą formować się wszystkie możliwe kombinacje znaków, jest 20. Wszystko to sprawia, że każdy już od samego początku czuje się w Beauty and the Beast jak w domu.

Interfejs został ładnie wpasowany w klimat całej produkcji. Yggdrasil zdecydowało się na umożliwienie obstawiania zakładu tylko jednym przyciskiem. Manipulować można wartością monety i można ją ustawić jako wartość od 0,01 do 5 euro na jedną linię wygrywającą. Co daje możliwość obstawienia zakładu w wysokości 0,20 do 100 euro. Oprócz tego każdy może wejść w opcje gry Beauty and the Beast i samemu zdecydować o dźwięku, grafice i animacjach występujących w grze. Gracz może także ustawić popularną funkcję autoplay z czterema kryteriami, kiedy funkcja ma się zatrzymać.

Grafika

Graficznie Beauty and the Beast nawiązuje do animacji z 1991 roku, ale postaci są narysowane od nowa i prezentują się bardzo ładnie. Wszystkie tła są oryginalne i bardzo estetyczne. Animacje bębnów są proste i płynne. Wszystkie symbole posiadają własne ruchy, jeśli uda się trafić wygrywającą kombinację.

Symbole

Symbolami w Beauty and the Beast są kamienie szlachetne, a także dwie główne postacie z baśni. Ikony można podzielić na słabiej i lepiej płatne. Kamienie szlachetne należą do tej pierwszej grupy i prezentują się następująco (od najsłabiej do najlepiej płatnego): fioletowy, żółty, niebieski, różowy, zielony, czerwony. Jeśli chodzi o droższe symbole, to jest ich 2 i występują w dwóch formach – Piękna i Bestia zapewniają taką samą wygraną i mogą wyglądać jak z samego początku baśni lub z końca, kiedy zły urok pryska.

Funkcje specjalne

Beauty and the Beast posiada kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej dynamiczna. Twórcy w sprytny sposób wykorzystali postaci pomocy domowej, które starają się wspomóc samego gracza w trafieniu jak najlepszych kombinacji.

  • Trzech pomocników – lokaj, szef kuchni i pokojówka. Popularni pomocnicy Beauty and the Beast pojawiają się w losowy sposób.Beaty and the beast
    • Lokaj może poruszyć dowolnym bębnem, aby umożliwić stworzenie najlepszej możliwej kombinacji.
    • Szef kuchni synchronizuje 3 środkowe bębny, znacząco zwiększając możliwości trafienia lukratywnych kombinacji.
    • Pokojówka losowo rozmieszcza na bębnach od 2 do 4 symboli Wild.
  • Scatter – Scatterem w Beauty and the Beast jest róża i jeśli na ekranie trafi się na 3 symbole z czerwonym kwiatem, aktywuje się runda z 10 darmowymi spinami. Podczas trwania rundy można wybrać jednego z 3 pomocników, który za każdym razem będzie pomagał graczowi. Jeśli uda się ponownie uruchomić rundę bonusową, można wybrać kolejnego pomocnika.
  • Wild – zastępuje wszystkie symbole w grze z wyjątkiem Scattera.
  • Golden Bet – gracz może aktywować specjalny tryb, który zwiększa możliwości wygranej na kilka różnych sposobów w zamian za większą kwotę zakładu.