Arcane Reel Chaos

Arcane Reel Chaos to nowoczesny slot od firmy NetEnt, który już do pierwszych chwil przykuwa uwagę odbiorcy. To mroczny automat z intrygującymi postaciami, które posiadają specjalne moce i walczą ze sobą o przejęcie władzy w mieście. Produkcja jest przepełniona magią i tajemnicą, za którą skrywają się motywy głównych postaci. Wszystko to składa się w niezwykle interesującą całość, a gracz towarzyszy temu wszystkiemu, bawiąc się i jednocześnie odkrywając jednocześnie całą opowieść. Arcane Reel Chaos to produkcja, która zaintryguje każdą osobę lubującą się w nowoczesnych automatach z ciekawą historią w tle.

Dbałość o szczegóły widać tutaj na każdym kroku. Na starcie uruchamia się przyjemny ekran wprowadzający w rozgrywkę i z każdym krokiem jest coraz lepiej. Arcane Reel Chaos to zrealizowana z dbałością o każdy szczegół nowoczesna produkcja, która charakteryzuje się bardzo ładnymi, animowanymi symbolami i intrygującym, mrocznym tłem, które wzbudza ciekawość użytkownika. Całość dopełnia bardzo intrygująca ścieżka dźwiękowa, która nastraja atmosferą mistycyzmu.

Wildjackpots200% do 200 PLN + 30 free spinów
Hojne bonusy
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
Nomini200% do 200 PLN
Atrakcyjne promocje
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja
betsson100% do 500 PLN
Dużo gier
Polska wersja językowa
Zagraj Tutaj
Recenzja

Arcane Reel Chaos Interfejs

Interfejs w Arcane Reel Chaos idealnie wpasowuje się w klimat produkcji. Twórcy zdecydowali się na transparentny pasek z kilkoma przyciskami funkcyjnymi, za Arcane Reel Chaospomocą których można sterować całą rozgrywką. Wszystko prezentuje się przyjemnie i estetycznie.

Gracz może ustawiać na własną rękę wartość pojedynczej monety (od 0,01 do 10). Co ciekawe twórcy nie udostępnili więcej opcji zmiany zakładu. Z góry założono 20 aktywnych linii i wartość pojedynczej monety jest pomnożona przez ich liczbę, co skutkuje zakresem zakładu w przedziale 0,20 – 200 euro. Oprócz tego w Arcane Reel Chaos można ustawić opcję autoplay, którą można zaprogramować nawet na 1000 obrotów z pięcioma kryteriami, kiedy funkcja może się zatrzymać. Jeśli ktoś preferuje szybszą rozgrywkę, może uruchomić w opcjach funkcję quick spin.

Grafika

Grafika w Arcane Reel Chaos to światowa górna półka. Gra robi wrażenie już od pierwszego wejścia i zaskakuje na każdym kroku. Mechanizmy automatu są bardzo płynne, a symbole zostały narysowane z dbałością o każdy szczegół. Każdej specjalnej funkcji towarzyszą spektakularne animacje. Na ekranie niekiedy dzieje się tak dużo, że niektórym użytkownikom posiadającym słabsze urządzenia, gra może zwalniać.

Arcane Reel Chaos Symbole

Symbolami w Arcane Reel Chaos są standardowe litery J, Q, K, A i 10, które odpowiadają za niższe wypłaty. Za wyższe wypłaty odpowiadają postacie posiadające magiczne noże. Od najsłabiej do najlepiej płatnych są to: mężczyzna na niebieskim tle, kobieta w zieleni z czapką na głowie, ksiądz z kotem na rękach, kobieta z czerwonymi włosami i złowrogi mężczyzna, za którym stoi tajemnicza fioletowa postać. Oprócz tych symboli gracze mogą ujrzeć amulet z wężem, który jest Scatterem i ikonę z „W”, która gra rolę Wild.

Funkcje specjalne

Arcane Reel Chaos posiada wiele ciekawych funkcji dodatkowych, które sprawiają, że na ekranie cały czas dzieje się coś intrygującego i zawsze można wygrać dzięki nim jakieś ciekawe nagrody.

  • Scatter – symbol Scattera pojawia się na bębnach 1, 3 i 5 i uruchamia rundę z darmowymi spinami. W Arcane Reel Chaos w bonusowej rundzie postacie walczą z wrogiem w czterech etapach, jeśli im się powiedzie – mnożnik wygranych wzrasta aż do 4x.
  • Wild – zastępuje wszystkie symbole w grze z wyjątkiem Scattera.
  • Chrono Re-Spin – funkcja uruchamia darmowy obrót wszystkich bębnów w Arcane Reel Chaos, kiedy nie uda się trafić kombinacji wygrywającej. Kręci się aż do skutku, za każdym razem zwiększając mnożnik o 1, aż do 10-krotności wygranej.
  • Flare S Multiplier – wydarzenie, które pojawia się w sposób losowy, kiedy na ekranie maszyny Arcane Reel Chaos pojawia się postać Flare. Polega na tym, że wygrane zostają zwiększone losowo 3, 4 lub 5-krotnie.
  • Zero.X S Overlay Wilds – kiedy postać Zero.Z pojawia się na bębnie 3 lub 5 – na ekranie w sposób losowy pojawia się symbol Wild.
  • Psyop’s Stacked Wilds – wydarzenie pojawia się w sposób losowy i na 2 lub 3 bębnie pojawiają się same symbole Wild, które znacząco zwiększają szansę na zwycięstwo.